.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  ליאור טומשין- שותף

  הגדל

  יליד שנת 1968, נשוי ואב לארבעה.

   

  בעל תואר ראשון במשפטים ומוסמך למשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993 ונוטריון משנת 2006.

   

  עו"ד טומשין שירת בין השנים 1991-1993 כתובע צבאי וכממונה על התביעה הצבאית בחברון ובית לחם. בין השנים 1993-1996 שימש כעוזר סנגור צבאי ראשי וסנגור פיקודי של פיקוד מטכ"ל, ומאז משמש  כבעלים וכשותף במשרד עו"ד מרקמן את טומשין.

   

  צוות המשרד מונה למעלה מ-45 עורכי דין ולצידם מעטפת נרחבת ומיומנת הכוללת מתמחים משפטיים ואנשי מקצוע בתחומים שונים. המשרד פועל בפריסה ארצית ומעניק שירותים ללקוחותיו בכל רחבי הארץ. למשרד סניפים בערים: רחובות, אשדוד, באר שבע ופתח תקווה וכן שלוחות בערים: חיפה, ירושלים, אשדוד, נתניה, עפולה וצפת.

   

  עו"ד טומשין הוא אחד משלושת מחברי הספר "תאונות עבודה ומחלות מקצוע" בהוצאת נבו, המאגד את כל התיאוריה, ההלכות והפרשנות המשפטית של דיני תאונות העבודה ותביעות הביטוח הלאומי.

  עו”ד טומשין מרצה בתחום רפואה ומשפט, כותב טור שבועי במוסף השבת של "גלובס" בנושאי ספורט אקסטרים ותרבות הפנאי.

   

  כחלק מהשקפת העולם הדוגלת במימוש זכויות מלא, עו"ד טומשין פועל להעלאת המודעות בציבור למימוש זכויות חולים ונפגעים. במסגרת פעילות זו הוא עוסק בהעברת הרצאות בנושאים אלו לארגוני עובדים, גמלאים ולציבור הרחב. 

   

  כמו כן,  עו"ד טומשין מגיש בקביעות את תכנית הרדיו השבועית ("כבוד העו"ד") בתחנת 100FM, בה הוא משיב לשאלות מאזינים בתחום נזקי הגוף.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  Ticker
  דלג על Ticker
  עבור לתוכן העמוד