מאמרים
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  ביטוח תאונות אישיות תלמידים

  כל תלמיד במדינת ישראל הרשום בגן חובה ועד לסיום לימודיו בגיל 18 מכוסה בביטוח תאונות אישיות תלמידים. הביטוח פעיל כל עוד מדובר בתלמיד הרשום בבית הספר, או בגן, כתלמיד מן המניין, ותקף לגבי כל אירוע תאונתי אשר בה מעורב התלמיד במשך כל שעות היממה. כך, גם אם התלמיד נחבל במהלך משחק כדור רגל שארע לאחר שעות הלימודים הוא יכול להיות זכאי לפיצוי מפוליסת הביטוח.
  הגדל

  ביטוח תאונות אישיות מזכה בפיצוי בשלוש אפשרויות: 

  <!--[if !supportLists]-->1.      <!--[endif]-->נכות צמיתה.

  <!--[if !supportLists]-->2.      <!--[endif]-->נכות זמנית (תקופת היעדרות מהלימודים בעקבות התאונה).

  <!--[if !supportLists]-->3.      <!--[endif]-->החזר הוצאות רפואיות.

  לגבי הנכות הצמיתה – נדרש שתהיה נכות צמיתה פונקציונאלית (להבדיל מנכות אסטטית) בשיעור שלא יפחת מ - 5% נכות.

  במקרה זה מעניקה הפוליסה סך שנגזר מכ – 376,000 ₪ עבור כל אחוז נכות.

  לגבי נכות אסטטית – אומנם נכות צלקתית מוחרגת מפיצוי אולם ניתן לבקש להעמיד את התלמיד ומצבו לבחינה על ידי וועדת חריגים אשר לעיתים מעניקה פיצוי, אם כי נמוך, גם על רכיב זה.

  לגבי נכות זמנית – נדרש שתהיה תקופת היעדרות רציפה בת 21 יום לפחות מלווה באישור כי התלמיד נעדר בפועל מלימודים ואישור מחלה מרופא מומחה בתחום. במידה ותנאי זה מתקיים מפצה הפוליסה בסך של 94 ₪ לכל יום כאשר ליום אשפוז משולם סכום של פי 1.5 מיום היעדרות רגיל. קיימת "השתתפות עצמית" של המבוטח ב – 5 ימים ראשונים כלומר, על 21 ימים הפוליסה תפצה רק בגיל 16 ימים בלבד.

  הוצאות רפואיות – הפוליסה מעניקה פיצוי בגין 10% משווי כל הוצאה ובלבד שההוצאה הרפואית קשורה לתאונה ולא מומנה על ידי כל גורם אחר.

  נערים אשר נפצעו במהלך תקופת לימודיהם (אף אם במסגרת פרטית מחוץ לשעות הלימודים) זכאים להגיש תביעתם עד להגיעם לגיל 21 שנה (3 שנים מגיל 18).

  משרדנו ייצג ומייצג נערים אשר נפצעו במהלך תקופת לימודיהם והוציא עבורם פיצוי בהיקף של עשרות אלפי שקלים.

  משרדנו צבר מיומנות בניהול מו"מ מול נציגי חברות הביטוח השונות אשר מסייע להוביל לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בזמן הקצר ביותר.

   

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד