מאמרים
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  מתאמן במכון כושר – דע את זכויותיך

  משרדנו מייצג בעשרות מקרים אנשים אשר התאמנו במכון כושר ואשר נפגעו במהלך הפעילות במכון הכושר בתאונה בעקבותיה נגרמה להם נכות, אי כושר זמני והוצאות רפואיות או חלילה מוות.
  הגדל

  בהתאם לחוק מכוני כושר (רישוי ופיקוח) תשנ"ד – 1994 חלה על כל מכון כושר החובה לבטח את המתאמנים בביטוח תאונות אישיות בהתאם לסכומים המינימאליים הקבועים בחוק הספורט. כך אדם אשר סובל מנכות צמיתה בשעור של 100% זכאי לפיצוי בהיקף של 150,000 ₪ ובהתאם בעבור נכות חלקית סכום פיצוי יחסי.

  משרדנו נתקל לא פעם במקרים בהם מכוני כושר אשר פעלו ללא רישיון עסק ו/או לא היו מודעים לחובתם לבטח את המתאמנים ובאמצעות הגשת תביעה כנגד מכון הכושר השיג בעבור הלקוח את הפיצוי ממכון הכושר עצמו בהתאם לסכומים בו היה צריך לבטח את המתאמן.

  בנוסף, הוגשה לאחרונה תביעה ייצוגית כנגד רשת מכוני הכושר הולמס פלייס על כך שזו לא פועלת בהתאם לחובתה כדין לבטח את המתאמנים במכון הכושר בביטוח תאונות אישיות כנדרש.

  יובהר כי בנוסף לתביעה כנגד ביטוח תאונות אישיות ניתן לתבוע את מכון הכושר בעילה נוספת ככל שהתאונה ארעה בנסיבות בהן רשלנות המכון היא זו שגרמה לתאונה.

  כך, משרדנו השיג פיצוי בסך של מעל 100,000 ₪ למתאמן במכון כושר אשר כתוצאה מפיקוח רשלני של מדריך המכון נפגע במהלך האימון.

  במקרה אחר השיג משרדנו פיצוי למתאמנת אשר נפגעה בתאונה שקרתה כתוצאה מתקלה שארעה בהליכון בלתי תקין.

  הפיצוי ממכון הכושר שבגין רשלנות במהלך פעילותו הינו בנוסף לפיצוי אותו ניתן להשיג בגין אותה נכות מחברת הביטוח אשר ביטחה את פעילות המתאמן בביטוח תאונות אישיות.

  ביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח פרטי אשר אינו מקוזז מתביעות נזיקין אשר מוגשות בגין רשלנות של צד כזה או אחר.

  כמו כן, ככל שאדם מבוטח במספר פוליסות מסוג ביטוח תאונות אישיות ניתן לקבל כפל פיצוי מכל פוליסת ביטוח בגין אותה נכות שנגרמה באותה תאונה.

  במהלך השנים, השיג משרדנו בעבור לקוחות רבים מרוצים פיצוי בהיקף של עשרות ומאות אלפי שקלים כנגד מכוני כושר בתביעות רשלנות ובתביעות ביטוח.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד