.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  נפילות ברחוב

  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות במקרים של נפילות, אל מול בעלי השטח שבו קרתה הנפילה. בן אם מדובר בעירייה או מועצה מקומית ובין אם מדובר בשטח פרטי.

  פעמים רבות אנשים נופלים ונחבלים בשטחים ציבוריים. לעיתים הפגיעה היא זמנית אבל לעיתים מדובר גם במקרים של נכות צמיתה. על מנת לתבוע במקרה של נפילה ברחוב ו/או בשטח ציבורי אחרי יש להוכיח שאכן הייתה רשלנות במקום שגרמה לנפילה. בור ביוב פתוח, מדרכה שאינה תקינה הן רק דוגמאות שכיחות לאירועים של נפילות ברחוב.

  נפילות ופציעות בעקבות רשלנות של בעל השטח יכולות להתרחש גם בבתי מלון, גני שעשועים, גני אירועים וכל מקום ציבורי אשר בעליו לא דאג לשמירה על תקינות השטח.

  במקרה של נפילה רצוי לתעד את מקום הנפילה, מכיוון שבעלי השטח עלולים לתקן את המפגע.  בנוסף, כדאי ללכת מיד למוקד רפואי כזה או אחר, גם אם על פני השטח אין סימנים לחבלה. במידה ואין תיעוד רפואי מיד מרגע התאונה, קשה מאוד להוכיח את הקשר שבין הנפילה במפגע לפציעה. באם ניתן, רצוי לצלם גם את החבלות עצמן.

  במהלך השנים משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין צבר מיומנות וידע רב באיתור פרטי ביטוח של גופים ציבוריים ופרטיים במקרים של נפילות וחבלות. כמו גם בניהול מו"מ מול חברות הביטוח ובעלי השטח על מנת להוביל לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בזמן הקצר ביותר. 

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  עבור לתוכן העמוד