.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  פנסיית נכות

  אנשים רבים הסובלים מליקוי או ליקויים גופניים שמשכורתם נמוכה או שמשכורתם הצטמצמה משמעותית עקב מגבלותיהם, זכאים לקבל קצבת נכות הן מהמוסד לביטוח לאומי והן בזכות פנסיית נכות בחברת הביטוח.


  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוחים פרטיים וקרנות פנסיה, אשר קיימים להם, ועשויים להוביל למתן פיצוי כספי במצבים של תחלואה, נכות או פגיעות כתוצאה מאירוע תאונה או מצבים של אובדן כושר עבודה. למשרדנו ניסיון רב בהתנהלות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, תוך ניצול הידע והניסיון כדי להביא למיצוי הזכויות והפיצוי המקסימאלי ללקוחות.


  כאשר בקרן הפנסיה ישנו כיסוי לאבדן כושר עבודה בעקבות נכות, הרי שהמבוטח מזוכה בפיצוי חודשי. חישוב הפיצוי מבוסס על המסלול שנבחר בקרן הפנסיה וגובה השכר שממנו הופרשה הפרמיה לקרן הפנסיה. בכל מצב הזכאות נקבעת על פי תקנון קרן הפנסיה.

  במשרדנו, עוזרים באיסוף את החומר הרפואי הדרוש, מפנים לבדיקות נוספות אשר עשויות להקנות אחוזי נכות, ממלאים ומגישים את הטפסים הרלוונטיים. לאחר הגשת התביעה לקרן הפנסיה, מתכנסת ועדה רפואית המחליטה על סמך המסמכים שהוגשו, האם לאשר או לא לאשר את התשלום למבוטח.

  עורכי הדין של מרקמן את טומשין מייצגים ומלווים את הלקוחות בוועדות הרפואיות ובוועדות אי הכושר. במידת הצורך ניתן לערער על החלטות הועדה ואף להגיע לבית המשפט, על מנת לעזור למבוטח למצות את זכויותיו על פי חוק.

  במהלך השנים חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין צברה מיומנות וידע רב בניהול מו"מ מול נציגי חברות הביטוח השונות אשר מסייע להוביל לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בזמן הקצר ביותר.


  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  עבור לתוכן העמוד