.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  ביטוח סיעודי

  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוח סיעודי.  

  אורח החיים והשיפור ברפואה העלו את תוחלת החיים בעולם המערבי, יחד עם זאת, עלתה גם כמות האנשים שמגיעים למצב סיעודי וזקוקים להוציא סכומים גבוהים על טיפול יומיומי. ישנם מקרים שבהן אדם הופך סיעודי בעקבות תאונה או מחלה גם בגיל צעיר באופן יחסי.

  מצב סיעודי נמדד במבחן הערכה תפקודית ADL ומתבטא בביצוע שש יכולות בסיסיות יומיומיות: רחצה, לבוש, קימה ושכיבה, אכילה ושתיה, ניידות ושליטה על סוגרים. הוראות המפקח על הביטוח קובעות כי אדם שאינו יכול לבצע באופן עצמאי לפחות שלוש פעולות יחשב לסיעודי.

  כל אזרח במדינת ישראל מבוטח על ידי "ביטוח לאומי" ועל ידי קופת החולים. למרות זאת הכיסוי של שני הביטוחים הללו לא מכסה את העלויות הגבוהות של התמודדות עם מצב סיעודי. כמענה על הצורך, חברות הביטוח הפרטיות מוכרות בפוליסות השונות גם ביטוח סיעודי.

  הגשת תביעה לביטוח סיעודי פרטי כוללת מילוי טפסים והעברת מסמכים רפואיים ואחרים, הפורסים את מצבו הבריאותי של הלקוח.

  ישנם מקרים שבהם התביעות נדחות וזאת על בסיס טיעונים שונים כגון אי עמידה בתנאי הפוליסה, מצב שאיננו נחשב סיעודי או הסתרת מידע רפואי טרום רכישת הפוליסה.

  במהלך השנים חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין צברה מיומנות וידע רב בניהול מו"מ מול נציגי חברות הביטוח השונות אשר מסייע להוביל לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בזמן הקצר ביותר.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  עבור לתוכן העמוד