.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  מהם תפקידיו של עורך דין הוצאה לפועל

  ההוצאה לפועל מאיימת עליכם? זה הזמן לשכור את שירותיו של עורך דין הוצאה לפועל ולהתמודד עם המכה שנחתה עליכם. הליך ההוצאה לפועל הינו מורכב יותר ממה שנדמה לכם, כך שעדיף לא להתמודד מולו לבד; הוא ארוך ומתיש, ובמהלכו החייב עומד אל מול האדם או הגורם שתובעים ממנו את כספו, והוא לעתים מבולבל וחסר יכולת להתמודד.

  עו"ד הוצאה לפועל יוכל לייצג הן את החייב והן את הנושה, האדם התובע, בהתאם למי שפונה אליו. איש מקצועי איכותי, יידע לייצג נאמנה כל אדם – במידה והוא נושה או חייב.

  עורך דין הוצאה לפועל – תחומי עבודתו

  ·         ייצוג חייבים – אחד מתפקידיו של עורך דין הוצאה לפועל הוא ייצוג האדם החייב. חשוב לציין שהרבה מאוד מאלו שנקלעים לחובות, מעדיפים לנסות להתמודד עם המצב בעצמם. זוהי טעות חמורה! ישנם הליכים שונים שמטרתם להקל על החייב, אך במידה והאדם אינו בקיא בעולם המשפט של ההוצאה לפועל, לעולם לא יוכל להקל על עצמו. לכן, מומלץ מאוד להיעזר בשירותו של עורך דין מקצועי.

  ·         הקטנת ריביות והקלות נוספות – עו"ד יוכל לסייע לחייב להסדיר את הליכי הגביה וההוצאה לפועל עוד לפני המשפט, כדי שזה יוכל להמשיך בחייו כרגיל. הוא יעמוד לצד החייב גם בנוגע לנושאים של ביטול הגבלות שהוטלו עליו, כדוגמת עיקול רישיון נהיגה, עיכוב יציאה מהארץ, ועוד.

  ·         ייצוג נושים – כשמדובר בנושים, מטרתו של עורך דין הוצאה לפועל היא לסייע להם לקבל את מה שמגיע להם, בחזרה. לעתים מדובר באדם פרטי, בפעמים אחרות אלו חברות גדולות או עסקים קטנים. עורך הדין ינהל את תיק ההוצאה לפועל, ואף מייצג אותו אל מול הלשכה.

  ·         מה קורה כשהחייב הוא חברה גדולה? – עבדו עליכם? נתתם שירותים לחברה גדולה אך זו לא שילמה בזמן? זה הזמן לפנות לעורך דין מקצועי שיפתור את העניין! הוא ידאג לנקיטת הליכים מול החברה, ובמקרים קיצוניים יכול גם להביא לסגירת החברה לאלתר.

  כיצד בוחרים את עורך הדין הטוב ביותר עבורי?

  בדיוק כפי שהייתם נוהגים אם היה מדובר בכל נותן שירות אחר, גם כשמדובר במציאת עורך דין הוצאה לפועל יש לבצע תהליך של מחקר שוק, עד שתמצאו את איש המקצוע שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר. טופ עורכי דין מזמינים אתכם לאפשר לנו ללוות אתכם צעד צעד, בתהליך הלא פשוט של התמודדות מול ההוצאה לפועל. כשהבטחון האישי שלכם אצלנו, תוכלו להיות בטוחים שגם זה, יעבור!  

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד